OSK ULA
»
o firmie

O naszej firmie

Prawo jazdy - obecnie jeden z najbardziej potrzebnych dokumentów, niektórym wydaje się nie do zdobycia, a sama myśl o egzaminie napawa lękiem. Jeśli marzysz o posiadaniu takiego dokumentu, my przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie tajniki szkolenia oraz doprowadzimy do zdania egzaminu.

Ośrodek szkolenia kierowców „OSK ULA” powstał w 2010 roku. Od początku działalności stawia na jakość szkolenia wypracowując sobie renomę i zaufanie kursantów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm i najwyższą jakość szkolenia. Szkolenie kandydatów na kierowców jest nie tylko ukierunkowane na zdobycie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu, ale przede wszystkim na to, aby przyszli nasi wychowankowie reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy samochodem, ponieważ nie wystarczy nauczyć się odpowiedzi na pytania egzaminacyjne na pamięć. Należy dobrze zrozumieć i potrafić w praktyce zastosować przepisy ruchu drogowego. Jedynie dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne pomoże zachować bezpieczeństwo na drodze. Właśnie taką dokładną naukę jazdy z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki oferujemy w naszym ośrodku, który ma ułożony własny bardzo skuteczny plan szkolenia, zgodnym z ustawą Prawo o ruchu drogowym, czyli każda lekcja praktyczna ma swój temat, po której notujemy postępy kursanta w nauce. Dla właściciela i pracowników OSK ULA najważniejsze było i jest utrzymanie poziomu szkolenia oraz dobra atmosfera, którą tworzy cały kolektyw.

Gwarantujemy, że na naszym szkoleniu nie będzie nudy ani przez moment, a nad bezpieczeństwem Kursanta będzie czuwał doświadczony instruktor. Po przebytym w naszym ośrodku szkoleniu Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia kursu prawa jazdy, które uprawnia do zdawania egzaminu państwowego w dowolnie wybranym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na terenie całej Polski.

Jedna szkoła, a wszystko w zasięgu ręki!