OSK ULA
»
strona główna

Witamy na naszej stronie

Jeżeli szukasz szkoły nauki jazdy - ZAPRASZAMY DO NAS! Nauka jazdy bez stresu i w miłej atmosferze. Nauczysz się bezpiecznie prowadzić samochód.
Bądź odważny, a już wkrótce dzięki szkole "ULA" zasiądziesz za kierownicą i będziesz swobodnie poruszał się po wszystkich drogach.
NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ DZIŚ!

Zajęcia teoretyczne prowadzimy w cyklach lub indywidualnie.
Wykłady odbywają się w godzinach od 17 do 20 we wtorki i czwartki oraz w środy od 18 do 20 w sali katechetycznej przy kościele NMPWW w Gliwicach - Sośnicy.

O nas

Ośrodek szkolenia kierowców „OSK ULA” powstał w 2010 roku. Od początku działalności stawia na jakość szkolenia wypracowując sobie renomę i zaufanie kursantów, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm i najwyższą jakość szkolenia. Szkolenie kandydatów na kierowców jest nie tylko ukierunkowane na zdobycie ...

więcej »

Nasze pojazdy

„OSK ULA” szkoli swoich kursantów w samochodach identycznych jak samochody w najbliższych Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego (Bytom, Katowice, Rybnik), w których odbywają się egzaminy państwowe. Samochody na których kursanci odbywają szkolenia to Toyota Yaris.

więcej »

Aktualności


Ogłaszamy nabór na kurs kategorii B.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 2 grudnia 2019 roku o godz. 16.00. Prosimy przynieść Profil Kandydata na Kierowcę (PKK).

Serdecznie zapraszamy

więcej »